Mobil ortamı bir anda nasıl bu hızda oluştu?

Mobil cihaz kullanımı masaüstü kullanım oranıyla aşamalı olarak önce kıyasıya bir mücadeleye girdi. Daha sonra bu mücadele mobil kullanım oranının zaferiyle sonuçlandı. Ortaya çıkan bu sonuç, teknolojide yeni bir sayfa açılmasına sebep oldu. Şirketlerin imajının korunması açısından teknolojnin gelişimini takip etmek ve gelecek temellerini o doğrultada ilerletmek çok önemlidir.

 

Ne gibi avantaj sağlar?

Mobil cihaz kullanımının geldiği noktayı özetlediğimize göre şimdi diğer avantajlarına değinmekte fayda var. Temel faydası, mobil uygulama demek doğrudan mobil kullanan kitleye uygun tasarım demek. Bununla birlikte şirketinizin web sitesini mobil ortamda görüntülemek stabilizasyon sorunlarını beraberinde getirir. Mobil uygulama stabil çalışma için gerekli kodlamanın tüm gücünü sonuna kadar kullanır. Daha hızlı çalışır ve istenilen özellikleri ön plana çıkartmak için büyük avantaj sağlar. Uygulama aracılığıyla müşterilerinizin konumu gibi birtakım ipuçlarını size sunar. Elde ettiğiniz verileri, müşterilerinize daha iyi hizmet sağlayabilmek adına AR-GE çalımasına dönüştürebilmenizi sağlar. Anlık bildirimler göndererek kampanyalarınızdan aynı anda binlerce insanı haberdar edebilirsiniz. Faydası sadece teknik detaylarla sınırlı değil, ayrıca şirketinizin mobil uygulamaya sahip olması demek prestij açısından da çok önemli bir faktördür.

Şirketinize özel Android ve IOS uygulamasına sahip olmak isterseniz, Craft Idea dinamik ekibiyle kodlamaya hemen başlamaktan mutluluk duyar :)