Neden Web Sitesi Olmazsa Olmazdır?

Web sitesi yaptığınız ve yapma hedefinde olduğunuz işleri ifade edebilmek için en doğru platform. Bir el ilanı bastırarak veya muhtelif mecralara reklam vererek işinizi kısa süreli ve sınırlı şekilde pek tabii anlatabilirsiniz. Kurumsal Web sitesi ise, işinize dair tüm detayları uzun uzadıya aktarmanızı sağlar. Hem maliyetinizi düşürür hem de 7/24 bakılabilecek adete dijital bir kartvizit görevi görür. Müşterilerinizin ya da potansiyel müşterilerinizin dilediği zaman size ulaşabilmesi fırsat sunar.

 

Web Sitesinin Süreçleri...

Web sitesi bundan birkaç yıl öncesine kadar belli bir sınırda seyrederken bugün gelinen noktada devreye giren mobil telefonlar, tablet cihazlar gibi araçlarla farklı dönemeçlere girdi. Bunun anlamı şu; artık sadece bir web sitesine sahip olmak yetmez. Onu diğer platformla uyumlu şekilde tasarlayarak, kullanıcı deneyimini en yüksek seviyeye taşımalısınız.

 

İşin Bir Miktar Tekniğine Değinelim!

Web siteniz responsive olmalı veya ihtiyaca göre sadece mobile özel tasarım ile dizayn edilmeli. Yani yukarıda değinirken ifade ettiğimiz gibi, her platformda çok rahat anlaşılabilir ve kullanım kolaylığı sağlamalı. Craft Idea teslim ettiği web sitelerin, son teknoloji ile uyumlu olmasının ekstra sunulan bir lütuf olduğuna değil, olmazsa olmaz gerekliliğin temel halkası misyonuyla hareket eder.